Кошик
690 відгуків
Снаряжение для рыбалки
+380983474347
+380
96
043-87-77
+380
96
043-87-77
+380
66
043-87-77
+380
93
045-87-77

Мультипликаторные котушки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Якщо вам необхідні мульти (скорочена назва мультиплікаторних котушок) – ви потрапили за адресою. Магазин «Рыбацюга» готовий зробити вам вигідну пропозицію, від якого ви не зможете відмовитися.

справді мультипликаторные котушки – ніщо інше, як перероблена різновид стандартних інерційних котушок. Примітно, що сама ідея щодо удосконалення застарілої інерційної системи визрівала досить довго і запустили таке рішення в масове виробництво відразу кілька великих виробників.

Мультипликарторные котушки, купити які можна за привабливою ціною в нашому магазині, отримали свою назву від англійського слова «multiplicare», що перекладається як «збільшення» чи «примноження». Перетворюється крутний момент, що дозволяє в кілька разів збільшити швидкість намотування.

Всього за 1 повний поворот ручки, походить від 3 до 6 оборотів ліски навколо барабана. Ми раді запропонувати вам як класичні, так і низькопрофільні мультипликаторные котушки недорого. Між собою вони мають такі відмінності:

1.       Класика ідеально підходить для далекого заброса важкої приманки (має вигляд бочки)

2.       Низькопрофільні моделі (ще їх називають мильницями) – оптимальний вибір для роботи з легкими приманками.

Как видно из описания, классика лучше всего подходит для сильной и крупной рыбы. Благодаря простоте конструкции, такая мультипликаторная катушка отличается повышенной прочностью и выносливостью.

У нас в магазине представлены мультипликаторы с центробежной системой подтормаживания шпули (идеально для заброса парусящих приманок). Есть катушки с магнитной системой подтормаживания – то, что нужно для джиговой ловли.

Вместе с тем, классические мультипликаторые катушки  весьма сложны в управлении – к ним стоит приноровиться и определенно потребуется опыт обращения со снастями. Новичкам мы рекомендуем посмотреть в сторону низкопрофильных «мыльниц» ― оставьте классику на будущее.

Почему стоит мультипликаторные катушки купить в магазине «Рыбацюга»?

На катушки мультипликаторые цены наш магазин традиционно удерживает на стабильно низком уровне. Консультанты помогут вам подобрать оптимальный вид катушки, которая полностью подойдет под все ваши потребности. Стоимость на катушки будет напрямую зависеть от ее класса и производителя. Свяжитесь с нами прямо сейчас или сделайте заказ на сайте, воспользовавшись интерактивной формой – мы выполним его в предельно сжатые сроки.